fbpx

O mnie

O mnie

Uczę pilatesu. Pomogę Ci odzyskać sprawność i zmienić Twoje ciało.

treningi online pilates

Absolwentka dwóch międzynarodowych szkół pilatesu. Obecnie uczestniczka dwuletniego prestiżowego programu Romana’s Pilates w Hadze, który kształci nauczycieli według oryginalnej metody Josepha Pilatesa.

Ukończone kursy i szkolenia z zakresu pilatesu, a także moje dotychczasowe doświadczenia utwierdziły mnie w przekonaniu, że ruchem możemy zdziałać cuda. Jestem tego najlepszym przykładem. Spędziłam wiele lat za korporacyjnym biurkiem. Dopiero ból pleców zmotywował mnie do regularnych ćwiczeń.

Z początku pilates był dla mnie wyłącznie treningiem. Z biegiem czasu stał się pasją i stylem życia. Skoczyłam na głęboką wodę. Zmieniłam pracę, a pilates zmienił moje ciało i moje życie. Dziś, będąc po 40-tce, czuję się młodziej niż 10 lat temu. Jestem absolutnie pewna, że sprawne ciało jest najlepszym sposobem na zdrowe życie i walkę z upływającym czasem. A sprawne ciało to sprawny umysł. I poczucie wolności, że mogę robić to, co chcę.

Dzień Dobry Pilates powstał, by zarażać miłością do ruchu. Twoje dni staną się dobre, gdy zaczniesz wypełniać je pilatesem.

Zapraszam do wspólnych treningów!

Monika Szklarz